Paralimpia

 

 

 

 

 

 

London 2012

 

 

 

 

 

Asztalitenisz

egyéni

Arany

Pálos Péter

 

Atlétika

1500 m

Bronz

Biacsi Ilona

 

Cselgáncs

mínusz 70kg

Bronz

Szabó Nikolett Diána

 

Úszás

100 pillangó

Arany

Sors Tamás

 

Úszás

400 gyors

Ezüst

Sors Tamás

 

Úszás

100 m gyors

Bronz

Sors Tamás

 

Úszás

50 gyors

Ezüst

Tóth Tamás

 

Úszás

100 gyors

Ezüst

Tóth Tamás

 

Úszás

50 m hát

Bronz

Vereczkei Zsolt

 

Vívás

tőr egyéni

Ezüst

Dani Gyöngyi

 

Vívás

párbajtőr csapat

Ezüst

Dani Gyöngyi

 

Vívás

párbajtőr csapat

Ezüst

Juhász Veronika

 

Vívás

párbajtőr csapat

Ezüst

Krajnyák Zsuzsanna

 

Vívás

párbajtőr egyéni

Ezüst

Krajnyák Zsuzsanna

 

Vívás

tőr egyéni

Bronz

Krajnyák Zsuzsanna

 

Vívás

tőr egyéni

Bronz

Osváth Richárd

Peking 2008

 

 

 

 

 

Úszás

Noi 100 m Mellúszás SB5

Bronz

Ráczkó Gitta

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás S9

Bronz

Sors Tamás

 

Úszás

Férfi 400 m Gyorsúszás S9

Bronz

Sors Tamás

 

Úszás

Férfi 100 m Pillangó S9

Arany

Sors Tamás

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Bronz

Vereczkei Zsolt

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Torvívás Egyéni B

Bronz

Szekeres Pál

Athén 2004

 

 

 

 

 

Boccia

Vegyespáros BC4

Bronz

Béres Dezso

 

Boccia

Vegyespáros BC4

Bronz

Gyurkota József

 

Judo

Férfi 60 kg-ig

Bronz

Biró Norbert

 

Judo

Noi 70 kg-ig

Bronz

Nagy Sándorné

 

Judo

Férfi 81 kg-ig

Bronz

Vincze Gábor

 

Súlyemelés

Férfi 100 kg felett

Bronz

Szávai Csaba

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S5

Bronz

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás SM5

Ezüst

Kovács Ervin

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Ezüst

Kovács Ervin

 

Úszás

Férfi 50 m Pillangó S5

Ezüst

Kovács Ervin

 

Úszás

Noi 200 m Egyéni vegyesúszás SM8

Arany

Pásztory Dóra

 

Úszás

Noi 100 m Hátúszás S8

Ezüst

Pásztory Dóra

 

Úszás

Noi 100 m Pillangó S8

Ezüst

Pásztory Dóra

 

Úszás

Noi 100 m Mellúszás SB5

Bronz

Ráczkó Gitta

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Bronz

Vereczkei Zsolt

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Csapat

Ezüst

Dani Gyöngyi

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Egyéni B

Ezüst

Dani Gyöngyi

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Csapat

Ezüst

Dani Gyöngyi

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Csapat

Ezüst

Jurák Andrea

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Csapat

Ezüst

Jurák Andrea

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Egyéni A

Bronz

Krajnyák Zsuzsanna

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Csapat

Ezüst

Krajnyák Zsuzsanna

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Csapat

Ezüst

Krajnyák Zsuzsanna

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Csapat

Ezüst

Pálfi Judit

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Csapat

Ezüst

Pálfi Judit

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Kardvívás Egyéni B

Bronz

Szekeres Pál

Sydney 2000

 

 

 

 

 

Atlétika

Noi Távolugrás F20

Bronz

Orsós Mária

 

Atlétika

Férfi Távolugrás F20

Bronz

Ponyori Sándor

 

Judo

Férfi 81 kg-ig

Bronz

Vincze Gábor

 

Úszás

Férfi 200 m Vegyesúszás SM7

Ezüst

Becsey János

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S5

Bronz

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás SB4

Bronz

Kovács Ervin

 

Úszás

Férfi 50 m Pillangó S5

Bronz

Kovács Ervin

 

Úszás

Férfi 50 m Gyorsúszás S5

Bronz

Kovács Ervin

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14

Arany

Májer Gábor

 

Úszás

Noi 100 m Pillangó S8

Bronz

Pásztory Dóra

 

Úszás

Noi 200 m Vegyesúszás SM8

Arany

Pásztory Dóra

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás SB14

Bronz

Rácz János

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14

Arany

Rácz János

 

Úszás

Férfi 200 m Vegyesúszás SM14

Bronz

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 100 m Hátúszás S14

Arany

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14

Arany

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás S14

Ezüst

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 50 m Pillangó S14

Ezüst

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 50 m Gyorsúszás S14

Ezüst

Sánta Krisztián

 

Úszás

Férfi 50 m Pillangó S14

Bronz

Szedo Tibor

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesúszás S14

Arany

Szedo Tibor

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Arany

Vereczkei Zsolt

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Egyéni A

Bronz

Krajnyák Zsuzsanna

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Egyéni A

Bronz

Krajnyák Zsuzsanna

 

Kerekesszékes vívás

Noi Párbajtor Egyéni B

Ezüst

Pálfi Judit

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Torvívás Egyéni B

Bronz

Szekeres Pál

Atlanta 1996

 

 

 

 

 

Úszás

Noi 200 m Vegyesúszás SM5

Bronz

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S5

Bronz

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Noi 4×50 m Vegyesúszás S1-6

Arany

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Noi 4×50 m Vegyesúszás S1-6

Arany

Járomi Mónika

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S5

Ezüst

Járomi Mónika

 

Úszás

Noi 100 m Mellúszás SB5

Bronz

Ráczkó Gitta

 

Úszás

Noi 4×50 m Vegyesúszás S1-6

Arany

Ráczkó Gitta

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Arany

Vereczkei Zsolt

 

Úszás

Noi 4×50 m Vegyesúszás S1-6

Arany

Zámbó Diana

 

Asztalitenisz

Noi Egyéni 3

Arany

Sásváriné Paulik

 

Kerekesszékes vívás

Noi Torvívás Egyéni B

Ezüst

Pálfi Judit

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Torvívás Egyéni B

Arany

Szekeres Pál

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Kardvívás Egyéni B

Arany

Szekeres Pál

Barcelona 1992

 

 

 

 

 

Atlétika

Férfi Diszkoszvetés B3

Bronz

Pazinczár Attila

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás SB7

Bronz

Becsey János

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás S7

Arany

Becsey János

 

Úszás

Férfi 50 m Gyorsúszás S7

Arany

Becsey János

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S6

Ezüst

Engelhardt Katalin

 

Úszás

Noi 100 m Mellúszás SB8

Ezüst

Laki Anikó

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás S5

Arany

Vereczkei Zsolt

 

Úszás

Noi 50 m Pillangó S6

Bronz

Zámbó Diana

 

Asztalitenisz

Noi Csapat 3

Ezüst

Pusztafiné Judit

 

Asztalitenisz

Noi Egyéni 3

Bronz

Sasvariné Ilona

 

Asztalitenisz

Noi Csapat 3

Ezüst

Sasvariné Ilona

 

Kerekesszékes vívás

Férfi Torvívás Egyéni 2

Arany

Szekeres Pál

Szöul 1988

 

 

 

 

 

Atlétika

Férfi Súlylökés B3

Ezüst

Nagy Dénes

 

Atlétika

Férfi Súlylökés A2A9

Ezüst

Nánási István

 

Súlyemelés

Férfi 100 kg felett

Ezüst

Nánási István

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás C8

Bronz

Becsey János

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás A1

Bronz

Dukai Géza

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás A1

Bronz

Dukai Géza

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás A6

Bronz

Takács Sándor

 

Úszás

Férfi 400 m Gyorsúszás L6

Ezüst

Tory György

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás L3

Bronz

dr. Tóth András

 

Asztalitenisz

Férfi Csapat TT6

Bronz

Erdos Lajos

 

Asztalitenisz

Férfi Csapat TT5

Bronz

Kovács Gyozo

 

Asztalitenisz

Férfi Csapat TT6

Bronz

Majsai Károly

 

Asztalitenisz

Férfi Egyéni TT5

Ezüst

Szepesi Attila

 

Asztalitenisz

Férfi Csapat TT5

Bronz

Szepesi Attila

New York 1984

 

 

 

 

 

Asztalitenisz

 Férfi csapat L4

Ezüst

Majsai Károly, Szepesi Attila, Kovács Győző

 

Atlétika

Férfi Gerelyhajítás B3

Ezüst

Czuth Gábor

 

Atlétika

Férfi Diszkoszvetés B1

Bronz

Hegedus Béla

 

Atlétika

Noi Diszkoszvetés L5

Ezüst

Király Józsefné

 

Atlétika

Noi Gerelyhajítás L5

Ezüst

Király Józsefné

 

Atlétika

Noi Súlylökés L5

Ezüst

Király Józsefné

 

Atlétika

Férfi Magasugrás A6

Ezüst

Lorencz Péter

 

Atlétika

Férfi Pentathlon B1

Ezüst

Németh László

 

Atlétika

Férfi Diszkoszvetés L5

Bronz

Nyíro Lajos

 

Atlétika

Férfi Javelin L5

Bronz

Nyíro Lajos

 

Atlétika

Férfi Magasugrás B3

Arany

Oláh József

 

Atlétika

Férfi Súlylökés L2

Arany

Szabó Tibor

 

Atlétika

Férfi Diszkoszvetés L2

Ezüst

Szabó Tibor

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás A1

Bronz

Dukai Géza

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás A1

Arany

Dukai Géza

 

Úszás

Férfi 100 m Pillangó A1

Arany

Dukai Géza

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás A1

Arany

Dukai Géza

 

Úszás

Noi 100 m Mellúszás L6

Arany

Hoffman Judit

 

Úszás

Noi 100 m Hátúszás L6

Ezüst

Hoffman Judit

 

Úszás

Noi 200 m Egyéni vegyesúszás L6

Ezüst

Hoffman Judit

 

Úszás

Férfi 100 m Mellúszás L6

Arany

Jeszenszky Attila

 

Úszás

Férfi 100 m Pillangó L6

Arany

Jeszenszky Attila

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6

Arany

Jeszenszky Attila

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6

Arany

Jeszenszky Attila

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6

Arany

Pálinkás László

 

Úszás

Férfi 100 m Hátúszás L6

Arany

Stettner Ferenc

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6

Arany

Stettner Ferenc

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L6

Ezüst

Stettner Ferenc

 

Úszás

Férfi 4×50 m Vegyesváltó L1-L6

Arany

Tory György

 

Úszás

Férfi 100 m Gyorsúszás L5

Ezüst

Tory György

 

Úszás

Férfi 200 m Egyéni vegyesúszás L5

Ezüst

Tory György

 

Úszás

Férfi 50 m Hátúszás L3

Arany

Tóth András

Heidelberg 1972

 

 

 

 

 

Atlétika

Férfi 60 m Kerekesszékes 1A

Bronz

Fejes András

 

 

Vissza a főoldalra