1968. MEXIKÓVÁROS

 

 

 

ARANYÉRMESEINK

 

 

 

Atlétika:

Zsivótzky Gyula (kalapácsvetés)

Atlétika:

Németh Angéla (női gerelyhajítás)

Birkózás:

Varga János (kötöttfogás, légsúly)

Birkózás:

Kozma István (kötöttfogás, nehézsúly)

Kajak-kenu:

Hesz Mihály (kajak egyes, 1000 m)

Kajak-kenu:

Tatai Tibor (kenu egyes, 10 000 m)

Labdarúgás:

Básti István, Dunai II. Antal, Dunai Lajos, Fatér Károly, Fazekas László, Juhász István, Keglovich László, Kocsis Lajos, Menczel Iván, Nagy László, Noskó Ernő, Novák Dezső, Páncsics Miklós, Sárközi István, Szalai Miklós, Szarka Zoltán, Szűcs Lajos

Öttusa:

Balczó András, Móna István dr., Török Ferenc dr. (csapat)

Vívás:

B. Nagy Pál, Fenyvesi Csaba dr., Kulcsár Győző, Nemere Zoltán, Schmitt Pál (párbajtőr, csapat)

Vívás:

Kulcsár Győző (párbajtőr)

 

 

 

 

EZÜSTÉRMESEINK

 

 

 

Atlétika:

Kiss Antal (50 km-es gyaloglás)

Kajak-Kenu:

Giczi Csaba, Tímár István

 (kajak kettes 1000 m)

Kajak-Kenu:

Pfeffer Anna, Rozsnyói Katalin

(kajak kettes 500 m)

Kajak-Kenu:

Petrikovics Gyula, Wichmann Tamás

(kenu kettes 1000 m)

Evezés:

Csermely József, Melis Antal, Melis Zoltán, Sarlós György

(kormányos nélküli evezős négyes)

Öttusa:

Balczó András (egyéni)

Sportlövészet:

Hammerl László

(kisöbű sportpuska fekvő, 50 m)

Súlyemelés:

Földi Imre (légsúly)

Vívás:

Farkasinszkiné Bóbis Ildikó, Jármyné Gulácsy Mária, Marosi Paula, Sákovicsné Dömölky Lídia, Ujlakyné Rejtő Ildikó (tőr, csapat)

Vívás:

Kamuti Jenő dr. (tőr)

 

 

 

 

BRONZÉRMESEINK

 

 

 

Atlétika:

Dr. Kleiberné Kontsek Jolán (diszkoszvetés)

Atlétika:

Lovász Lázár (kalapácsvetés)

Atlétika:

Kulcsár Gergely (gerelyhajítás)

Atlétika:

Tóthné Kovács Annamária (ötpróba)

Birkózás:

Csatári József (szabadfogás, félnehézsúly)

Birkózás:

Bajkó Károly (kötöttfogás, váltósúly)

Kajak-Kenu:

Csizmadia István, Giczi Csaba, Szöllősi Imre, Tímár István (kajak négyes 1000 m)

Súlyemelés:

Bakos Károly (váltósúly)

Vívás:

Ujlakyné Rejtő Ildikó (tőr)

Vívás:

Pézsa Tibor (kard)

Vívás:

Bakonyi Péter, Kalmár János dr., Kovács Tamás, Meszéna Miklós, Pézsa Tibor

 (kard, csapat)

Vízilabda:

Bodnár János dr., Dömötör Zoltán, Felkai László, Konrád Ferenc, Konrád János dr., Mayer Mihály, Molnár Endre, Pócsik Dénes, Sárosi László, Steimetz János, Szívós István ifj.

 

 

 

Vissza a főoldalra